Ahoj jmenuji se

Lucie Špatenková

Vítej do mýho malýho usměvavýho světa. Jmenuju se Lucie, přátelé mi říkají Luc. Já si ale říkám Ta usměvavá. To proto, že se ráda usmívám. Ráda se usmívám. Vždy. Taky ráda maluju. Miluju, tančím, medituju, zpívám a říkám hezká slova. A říkám je nahlas. Rodině, přátelům ale i těm zdánlivě cizím lidem, který potkávám každý den v ulicích.

Jsem studentkou podnikové ekonomiky a managementu na VŠE. Mimo svůj obor jsem ale vášnivý umělec, pisálek a tvořil. Absolutně nejvíc miluju umění všeho druhu. Maluju na plátna, věnuju se kaligrafii, tvořím loga, plakáty, grafiku, ilustruju a mnoho dalšího.  Kreativita je něco, co je mi vážně vlastní.  

Kouzlu písma jsem propadla již na střední škole. Nepřestává mě bavit, kolik možností a prostoru pro kreativitu, zde člověk má. Navíc mám ráda ruce špinavé od inkoustu a od barev. Nad to není.

Jsem také životní nadšenec a věčný optimista. Dospělák s duší dítěte. Mám ráda ten kratičkej okamžik, kdy se smetana naleje do kávy a na povrchu se udělají mléčná mračna. Ráda pozoruju déšť z místa, kde na mě neprší, taky kvalitně strávený čas, hodný a upřímný lidi. Teplý kakao, i to, jak mi o Vánocích voní prsty po mandarinkách. Nebere mě telka a říkají o mně, že prý jsem filmový barbar.

Doufám, že se ti v tomhle mým světě bude líbit.
Moc mě těší.
#usmějse

0
    0
    Váš košík je prázný
    Shopping Cart